Про агентство

Ми приносимо радість туристам понад 14 років

«Всім туристам / V7tour» це туристична компанія, яка працює c 2008 року за власним брендом, з 2017 р перейшла в мережу глобального тур оператора і працює під знаменитим ім’ям якості – Anex Tour.
За багато років роботи ми накопичили необхідний досвід і довіру як з боку наших клієнтів, так і партнерів. Всі угоди здійснюються лише за прямими контрактами.
Фахівці нашої команди мають туристичну освіту підтверджену наявністю дипломів і сертифікатів. Ми щорічно проходимо атестацію, беремо участь у виїзних рекламних турах, work shop і семінарах. Беремо участь в актуальних вебінарах і конференціях. Подорожуємо особисто, а так само завжди маємо актуальну інформацію з тих чи інших країн з вуст наших туристів і колег.
Послуги:
– Послуга бронювання пакетних турів українських ТО
– Індивідуальне замовлення трансферів, екскурсій, Sip послуг
– Продаж подарункових сертифікатів будь-якого номіналу
– Бронювання авіа квитків (чартерних і регулярних рейсів)
– Корпоративне обслуговування
– Організація авторських турів
– Оформлення страхових полісів
– Підбір туру і консультація
– Онлайн підтримка 24/7

Туристичні новини

Відпочинок для двох

Для любителів культурної романтики пропонуємо ознайомитися з найцікавішими куточками світу тільки для двох. Фінська опера. Що може бути романтичніше, ніж перегляд оперного дійства в середньовічному замку, що підноситься над озером. Оперний фестиваль Савонлінна проходить з 4 липня по 2 серпня…

Зірковість готелів

Найпростіша «астрономія» зрозуміла кожному туристу: п’ятизірковий готель явно краще однозіркового хостелу. Але чим більше подорожуєш, тим більше питань і непорозумінь виникає. Чому готель з трьома зірочками може бути цілком затишним місцем, але в іншій країні ті ж самі три зірки означають запорошений клаптик…

Авіаквитки за найкращими цінами

Якщо вам потрібно полетіти терміново і за хорошою ціною, а бажано і прямим рейсом, то ми точно знаємо, як оперативно і доступно допомогти втілити в реальність всі ваші побажання в сфері комфортних перельотів. З професіоналами своєї справи перетинати кордони значно простіше і доступніше.

Почати бронювання

Ми завжди на зв’язку!

Чекаємо на Вас! Замовляючи тур у нас Ви завжди можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, в нашій порядності та компетентності, а також цілодобової та інформаційної підтримки.

Час роботи:

Пн-Сб 10:00 - 19:00

Адреса:

Київ, вул. Драгоманова, 44А

Наші послуги

Саме ми надаємо повний комплекс послуг з оформлення турпоїздок - оформлення всіх необхідних документів: закордонний паспорт, візи, страховки та ін. Забезпечуємо міжнародні комунікації по системі TravelSim.

Комплексна підтримка

ВІЗИ
Детальніше

Оформлення договорів

СТРАХУВАННЯ
Детальніше

Економія на дзвінках

TRAVELSIM
Детальніше

Немає часу на пошуки туру?

Наше агентство зробить це за Вас БЕЗКОШТОВНО!