від5,00€/день
Перевірте наявність

Мерседес Бенц

Не оцінено
Безкоштовне скасування
Оплата при самовивозі
Необмежений пробіг
Трансфер до автомобіля

Компанія продовжувала працювати у звичному темпі. У 1972 році P250 Urraco, 400 GT Jarama, 400 GT Espada та P400 Miura SV були в повному обсязі. Того року, намагаючись покращити продажі, які до того часу, відверто кажучи, розчаровували, Jarama отримав двигун потужністю 365 к.с. і отримав назву Jarama S.

У 1972 році Urraco, який зазнав кілька початкових уповільнень, нарешті був запущений у виробництво. Майже неминуче версія S також з’явилася в жовтні того ж року. У цьому випадку метою було не покращити продуктивність автомобіля, а покращити його загальну якість, якою знехтували під час поспіху із запуском виробництва.

Наступного року, в очікуванні розробки прототипу Countach до стадії, яка дозволить його виробництво, Espada була додатково модифікована та вдосконалена, і нова серія була представлена в жовтні 1972 року. Нові колеса, а також вдосконалені деталі всього кузов, приладова панель, центральна приладова панель і різні компоненти характеризують цю добре зроблену серію III. Ця остання серія по суті стала вирішальним піком в еволюції цього видатного чотиримісного автомобіля, який досі користується великим попитом серед шанувальників Lamborghini по всьому світу. Його виробництво досягло б поважної цифри в 1226 одиниць, досить великої кількості для автовиробника такого розміру, який продає за найвищими цінами.

Серійна модель Countach отримала кодову назву LP 400, оскільки його V12, розташований уздовж за кабіною, був збільшений до ідеального об’єму 4 літри (3929 куб. см). Ця модель дебютувала на Женевському автосалоні 1973 року.

Подушка безпеки
FM-радіо
Електропідйомники
Датчик
Швидкість, км
Кермо

Розташування автомобіля

Відгуки

0/5
Не оцінено
На основі0 відгуків
Відмінно
0
Дуже добре
0
Середній
0
Бідний
0
Жахливо
0
Показано 1 - 0 із 0

Написати рецензію

5,00€/день
Екстра
  • Дитяче дитяче крісло (3,00 €)
  • Ліжко (2,00€)
  • Супутник GPS (10,00€)

Власник

влад

Член з 2024 року

Вам також може сподобатися