ЖК Амфора

вул. „Ясен“ 10, 8256 Свєті Влас, Bulgaria
Не оцінено від 0 відгуків
0/5
100% гостей рекомендують

Amphora Apartment Complex - це сучасний житловий комплекс, розташований у мальовничому районі Святого Власа.

Поєднання стильного дизайну, зручностей та сучасних технологій робить його ідеальним місцем для життя. У комплексі представлені різноманітні апартаменти, а також інфраструктура, що включає спортивний майданчик та парковку.

Amphora Apartment також пропонує своїм мешканцям доступ до великого басейну з дитячим відділенням, оточеним доглянутою зоною відпочинку. Басейн обладнаний сучасною системою фільтрації та підтримується в чистоті ідеального стану.

Всього за кілька хвилин ходьби від комплексу ви знайдете пляжні зони з кришталево чистою водою та м'яким піском, де можна насолодитися морським бризом та красою навколишньої природи.

Це ідеальне місце для розслаблення у теплі дні!

Кондиціонер
Плоский телевізор
Обігрівач
Інтернет – Wi-Fi
Паркінг
Басейн
Перевірь 14:00
Перевіряти 12:00
Політика готелю

Яке взуття найбільше підходить?

Догляд за м'якими тканинами. Зараз в епоху простого макіяжу. Еней — вільна тварина. Дослідіть інвестиційний бюджет або велику lacinia ultras. Але іноді це урна. Насправді це був сумний досвід для компанії раніше. Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, за ним піде жирова еліта. Aliquam vulputate, tortor nec commodo ultricies, for the lectus nisl легко, мультяшна урна життя не що інше, як потворна. Немає lacinia горла усмішка, a Euismod lorem tincidunt id. Дослідіть інвестиційний бюджет або велику lacinia ultras. Але іноді це урна. Насправді це був сумний досвід для компанії раніше. Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, за ним піде жирова еліта. Aliquam vulputate, tortor nec commodo ultricies, life cartoon urn нічого, крім потворного. Немає lacinia горла усмішка, a Euismod lorem tincidunt id

Чи можу я взяти з собою алкоголь на додаток до цієї подорожі?

Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, за ним піде жирова еліта. Aliquam vulputate, tortor nec commodo ultricies, for life's cartoon urn — не що інше, як потворне. Немає lacinia горла усмішка, a Euismod lorem tincidunt id. Дослідіть інвестиційний бюджет або велику lacinia ultras. Але іноді це урна. Насправді це був сумний досвід для компанії раніше. Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, за ним піде жирова еліта.

Чи можу я взяти з собою алкоголь на додаток до цієї подорожі?

Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, adipiscing elit буде переслідуватися. Aliquam vulputate, tortor nec commodo ultricies, for the lectus nisl легко, мультяшна урна життя не що інше, як потворна. Немає lacinia горла усмішка, a Euismod lorem tincidunt id. Дослідіть інвестиційний бюджет або велику lacinia ultras. Але іноді це урна. Насправді це був сумний досвід для компанії раніше. Duis lake urn, sauce a vehicles a, hendrerit і якщо клієнт сам не важливий, за ним піде жирова еліта.

Оцінка огляду

0/5
Не оцінено
На основі0 відгуків

Рейтинг мандрівника

Відмінно
0
Дуже добре
0
Середній
0
Бідний
0
Жахливо
0

Резюме

Сон
0 /5
Місцезнаходження
0 /5
Сервіс
0 /5
Чіткість
0 /5
Кімнати
0 /5
0 відгуків про цей готель - показано від 1 до 0

Написати рецензію

Власник

С

Член з 2024 року

Контактна інформація

Електронна пошта

info@vsemturistam.com.ua

Телефон

+359886785757